Kuidas tellida? ABC

(A) Millest alustada?

Aiaväravate puhul
Mõõdulindi abli mõõtke objekti olulised parameetrid (kõrgus, laius ja muud detailid), tehke paberil väike eskiis või joonis, kuhu märkige ära maja ja väravate asukoht, väravate avanemise suund, soovitav aia kõrgus maast, lähima elektrijuhtme asukoht jne.

Pange kirja ka olulised detailid - kas soovite aeda värvida või sügavimmutada, kas metallosa tsinkida, värvida või teha mõlemat. Juhul kui soovite ka automaatikat, siis mitu korda päevas tahate väravat avada-sulgeda, mitut pulti vajate jne. Kui objektil on juba olemas korralikud postid ning te soovite need alles jätta või oleks midagi vaja hoopis demonteerida, mõõtke kõik ära ja pange kirja.

Garaažiukse puhul
Mõõtke garaaži ava mõõdulindi abil ära (ava kõrgus, laius ja sillus - mõõt laest ukseavani) ja ühtlasi vaadake, et laes poleks segavaid konstruktsioone nt lamp, vent. toru, tala vms. Kuna garaažiuks paigaldatakse reeglina garaaži sissepoole (mitte ava vahele), oleks vaja, et külgedel oleks siinide kinnitamiseks ruumi (reeglina 100 mm piisab). Kui seda ei ole, siis saab teha kas metallist või puidust vajaliku konstruktsiooni, mille külge saab garaažiukse kinnitada.

Tasub arvesse võtta ka seda, et kui garaažil puudub teine sissepääs, siis on lisaks vajalik ka välislukk või automaatika puhul trosslukk, millega saate vajadusel garaažiust avada-sulgeda näiteks elektriavarii korral.

Vaadake paneelide valikust, mis tüüpi ja värvi paneel teile meeldib. Tavaliselt on kõige populaarsem paneel RIB ehk „100mm horisontaal-laudise imitatsioon", populaarseim kate on Stucco, ehk „apelsinikoor" ning värvidest tellitakse enam pruuni, hõbedat ja valget, kuid on ka teisi variante, milliega saate tutvuda siin >>>(B) Pakkumine

Kui soovite välja selgitada värava, aia või garaažukse hinda, sisestage objekti andmed kalkulaatorisse ning...

1 kalkulaator garaažiukse kalkulaator arvestab teile sekunditega välja garaažiukse hinna! Sisestage olulised andmed ning saate kohe teada, kui palju teie garaažiuks maksma läheb!

2 kalkulaator (aia kalkulaator) kui te soovite välja arvestada puitaia (ka betoon-moodulaia või telliskivi postidega vms aia) maksumust tervikuna, kasutage seda lahendust, kui teil on standardsed väravad (nt avale 4x1,5m ning jalgvärav 1x1,5m)

3 kalkulaator (aiaväravate kalkulaator + postide kalkulaator) kui te soovite osta ainult väravad kas koos paigaldusega või ilma (näiteks: postidega või ilma, automaatikaga või ilma jne) ning teil on näiteks postid juba olemas või osaliselt olemas - siis on mugavam kasutada seda kalkulaatorit...

NB! Peate arvestama, et reaalne hind võib kalkulaatoril saadavast veidi erineda, kuid enamasti on see hind piisavalt täpne.

(C) Tellimine

Kui hind tundub teile sobiv, siis sisestage oma kontaktandmed tagasiside vormile ning vajutage nuppu "Saada"...
Kui teil tekkis küsimusi, lisage need julgelt info väljale - vastame teile meeleldi kas emaili või telefoni teel.
Kui Teil on väga kiire, siis märkige ka see kindlasti ära ning me võtame teiega ühendust nii kiiresti, kui võimalik.
Peale teie andmete saamist võtame teiega ühendust, kokkuleppele jõudes tuleme mõõdame objekti üle ning see lähebki töösse.

Nii lihtne see ongi!