JALGVÄRAV

Image_2.jpg tn_1415-2.jpg Image_1.jpg tn_125_2589.JPG

Valmistame metallkarkassil erinevaid väravaid

Tänapäeval muutub üha olulisemaks võimalus piirata juurdepääsu oma eraterritooriumile ning korralikud väravad aitavad sellele kaasa. Valikus on nii liug- kui ka tiibväravad ning leidmaks enda vajadustele vastavat värava tüüpi, tuleks võrrelda nende omadusi ja võimalusi.

Metallkarkassil värava ehitamiseks kasutame metallkarptoru 40x60mm (seina paksus on 2 mm) ning poste läbimõõduga 80x80mm (seina paksus 3mm). Kasutusel on reguleeritavad hinged, tsingitud sulgur ja vardad (autovärava puhul) ning roostevaba lukk (jalgvärava puhul). Komplekti kuuluvad ka plastikust postimütsid. Vastavalt kliendi soovile värvitakse metallkarkass üle pulbervärviga või siis kaetakse kuumtsingiga või mõlemad.

Liugvärav

LV_icon.jpg

Liugvärava konstruktsioon on kõrge töökindlusega ja peaaegu hooldusvaba. Arvestades meie talvist kliimat, on seda tüüpi värava paigaldus parim valik, sest siis pole talvisel ajal lume koristus enne värava avamist vajalik (va eriti tugeva ja pikaajalise lumesaju korral). Liugväravad on väga vastupidavad halbadele ilmastikutingimustele, kuna liugsüsteem on korralikult ära peidetud ning tänu sellele on vee sattumine konstruktsiooni ning selle külmumine seal välditav. Samuti ei teki tugeva lumesaju korral probleeme värava avamisega. Väravat tellides on kliendil endal võimalik valida sobivaim materjal, millega liugvärava raami katta (puit, metall, võrk vms). Samuti võib meilt tellida ka ainult värava ning seejärel paigaldada ja katta värava raam ise oma äranägemise järgi. Tavaliselt on liugvärava ava 4000 mm, mis on enamikutele klientidest piisav.

Tiibvärav

TV_CALK-2.png

Tiibvärav koosneb kahest tiivast, mida saab avada nii sissepoole kui ka väljapoole ning on vastupidava ja töökindla konstruktsiooniga. Selline klassikaline süsteem on ennast ajaga tõestanud ning ka värava madal hind teeb seda tüüpi värava väga populaarseks. Valikut langetades peab arvestama sellega, et tiivad vajavad avamisel omajagu lisaruumi ning avamist võivad segada paks lumi ning kõva tuul. Tavaliselt soovitame valida tiibväravad juhul, kui objektil puudub võimalus paigaldada liugväravat (nt ruumipuuduse korral) või kui väravat kasutatakse väga harva. Meie firma toodab ja paigaldab erinevate konstruktsioonide ning disainiga väravaid. Tavaliselt on tiibvärava ava 4200 mm (sel juhul jääb nn puhas ava u. 4000 mm), mis on enamikutele klientidets piisav.

Jalgvärav

JV_CALK-2.png

Jalgvärav - see on oluline täiendus kõikidele värava tüüpidele. Jalgvärav võimaldab lihtsamat juurdepääsu territooriumile, olles tähtis osa aiast. Jalgvärava ava jääb tavaliselt umbes 800 – 1100 mm vahele. Meie toodetud jalgväravale paigaldame roostevabast metallist ilmastikukindla luku, alumiiniumsulused, reguleeritavad hinged ning varustame värava ka universaalse vastusrauaga, mis sobib nii paremale kui ka vasakule poole avanevale väravale. Soovi korral võib jalgvärava varustada fonosüsteemiga (ka koos videoga), mis võimaldab väravat avada siseruumidest ühe nupuvajutusega. Jalgvärava kasutamisel pikeneb ka sissesõiduvärava eluiga, kuna siis ei pea jalgsi kodust lahkumiseks sissesõiduväravat avama.


JV_1.png JV_2.png tn_DSCN1121.JPG JV_4.png
JV_3.png