GARAAŽIUKS

Sektsioonidest koosnev tõstuks

tn_Garaaziuks_1.pngSektsioonidest tõstuksed on tänapäeval kõige populaarsemad erinevat tüüpi garaažiuste hulgas. Sektsioonukse vastupidav konstruktsioon koosneb paneelidest, mis on omavahel hingedega ühendatud. Ukse avamisel liiguvad paneelid üles, lae alla, mööda ava servadesse kinnitatud siine. Selline avamisviis on väga praktiline seetõttu, et ta ei vähenda sissesõidu ava suurust ning ei vähenda ka väärtuslikku garaaži ruumi. Samuti võimaldab selline garaažiukse konstruktsioon parkida autot otse garaaži ukse ette – lisaruum ukse avamiseks ei ole vajalik.
Garaažiukse käsitsi avamine ei nõua suurt füüsilist pingutust, sest avamismehhanism on varustatud spetsiaalse tasakaalustava torsion-vedruga. Ukse avamist abistav vedru on väga vastupidav – meie firma poolt pakutavate vedrude keskmine kasutuskordade arv on minimaalselt 20 000 avamist-sulgemist. Kui silmas pidada seda, et keskmiselt avatakse-suletakse ust neli korda päevas, siis on vedru keskmine ammortiseerumisaeg üle 14 aastat. Valikus on olemas ka vedrud, mille keskmine eluiga on 100 000 tsüklit (avamist-sulgemist). Vedru amortiseerumisel on seda lihtne uue vastu välja vahetada.
Kliendi soovil on võimalik lisada uksele ka sobiv automaatika. Kaugjuhtimispuldi abil saab omanik autost lahkumata garaažiust avada ja sulgeda, mis on väga mugav, eriti arvestades meie vihmast ja lumist ilma. Garaažiukse ning automaatika paigaldus ei võta spetsialisti käes kuigi palju aega.
Kõike seda arvesse võttes võib julgelt väita, et sektsioonidest garaažiuks on parim valik, milles on ühendatud kõrge kvaliteet, usaldusväärsus, kasutuslihtsus ja –mugavus ning samas ka soodne hind. Lisaväärtuseks on esteetiline välimus, mis paneb teid oma garaažiust hoopis teistsuguse pilguga vaatama. Auto parkimine sellisesse garaaži on tõeline nauding!

Vaata lisaks garaažiuste tehnilist infot >>>

Paneelide valik:

tüüp: RIB, MIDRIB, FLUSH, SLICK, SLICK PLUS, MICRO/MACRORIB, CASSETTE

Soojustatud tõstuks, mille paneel on toodetud kõrgtehnoloogilise protsessi teel ja mille isolatsiooniks on 40 mm paksune freoonivaba polüuretaan. RIB ukse paneel on horisontaallaudise- ja "stucco" krohvi imitatsiooniga. Sellise pinnamustri eeliseks on kasutuses tekkivate vigastuste ja kriimude vähene märgatavus. Ukseava mõõdud võivad olla kuni 8000x10000 mm (laius x kõrgus)... loe edasi >>>

 

UKSE PANEEL (10 AASTAT GARANTIID)

• tootmiseks kasutatakse arvutiga juhitavat valmistusprotsessi
• isolatsiooniks on 40 mm paksune freoonivaba polüuretaan sektsioonide vahel
• välis- ja sisepind on polüestervärviga kaetud galvaniseeritud terasplekk
• sektsioonide kõrgused on 605 mm ja 495 mm kombinatsioonis moodustavad ukselehe

Vaata lisaks kogu paneelide valiku >>>

Abiks garaažiuste ava ettevalmistamisel:

Uks paigaldatakse ava sisepinnale. NB!! Põsed ja sillus peavad olema seespool ühes tasapinnas ja loodis. Mida tasasem on pind, seda parem on tihendite nakkuvus ning seda parem on paigalduse tulemus.
Vana kiviseina puhul võib kasutada tasaseks krohvimist. Vajalikud mõõdud: silluse kõrgus h > 200 mm ( min. 70 mm (automaatikaga 120 mm) - RES 70 tõste, vedrud taga), soovituslik 400-600 mm standardtõstele... loe edasi: AVA ETTEVALMISTAMINE >>>

Meie hinnad üllatavad Teid!